Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Фразеологізми важливі, адже вони роблять мовлення більш яскравим, живим та образним. Українська мова така багата на фразеологізми, що серед них навіть можна підбирати пари синонімів. Цим і займеться учень у вправі, адже на екрані перед ним буде два фразеологізми у своїх окремих робочих зонах. Під кожним — свій стовпчик інших крилатих виразів. Звичайних словосполучень там не буде. Дитина в кожному стовпчику знаходить той фразеологізм, який за лексичним значенням тотожний або близький наданому зверху. Цікаво, що різні за значенням фразеологізми можуть містити синонімічні слова у своєму складі, але школяр має пам’ятати, що звертати увагу варто лише на значення самого крилатого виразу, який є цілісною структурою. Сприймати слова, що входять до його складу, самостійно, не можна. Якщо потрібно, дитина може підібрати до кожного фразеологізму в стовпчику одне слово-синонім, а вже потім серед них підібрати те, яке близьке за значенням до виразу наверху. З часом учень навчиться працювати з чистими лексемами, миттєво згадуючи значення кожного фразеологізму.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
М.4
Знаходимо синоніми до фразеологізмів
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися