Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Україна – це країна не лише досить древня (хоча й відносно недавно здобула незалежність, однак, наш народ сформувався як етнічна одиниця багато століть тому), а й вкрай багата культурною спадщиною. Картини, архітектура, література – в усіх видах мистецтва наші митці створювали щось своєрідне, неповторне, самобутнє. Деякі з цих творів такі грандіозні, величні або важливі, що вважаються справжніми чудесами України. У ході виконання цього завдання дитина познайомиться з деякими з них. За механікою виконання ця вправа нагадує завдання з розділу аудіювання.

    На екрані перед учнем міститься досить багатий та деталізований візуальний ряд – цілий набір ілюстрацій, які повʼязані з тим, про що йде мова. Над ними – активна кнопка. Школяр натискає на неї та чує текст, що присвяченій тій чи іншій особливій місцині або ж предмету народної спадщини, який дійсно вартий уваги. Кожен текст є досить обʼємним: більше пʼяти поширених речень, які разом утворюють цілісне повідомлення, інформативне та цікаве. У ньому використовуються як описові конструкції, так і розповідні речення. Учень уважно слухає текст, після чого має вибрати з-поміж кількох варіантів назв культурних памʼяток нашої країни ту, яка називає саме описану в тексті. Коли школяр робить свій вибір, то проходить на наступний етап завдання, до нового аналогічного тексту, що супроводжуватиметься відповідними до нього картинками.

   Таким чином, цей розділ допомагає узагальнити всі вміння, що присвячені саме роботі з текстом, але при цьому тематика вправи не може залишити байдужим. Крім того, всі чудеса України описані досить багатогранно, щоб зацікавити ними дитину, яка неодмінно захоче побачити їх на власні очі.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ц.4
Чудеса України
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися