Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Ця вправа продовжує низку завдань, які присвячені вивченню теми наголосу. Якщо попереднє завдання було присвячене розміщенні наголосу, то цього разу дитина тренуватиметься у знаходженні наголошеного складу. Зміна акцентів робить вивчення цієї теми більш різноманітнім і відповідно – більш цікавим.

    Отже, на екрані перед учнем міститься слово – нове для кожного наступного етапу. Воно розбите на склади, причому – правильно і коректно. Школяр це слово читає, якщо потрібно, то вголос. Один із складів (а точніше – один з голосних звуків, коло яких групуються приголосні) наголошений. Дитина, читаючи слово, розуміє – який саме. Варіанти відповіді вказані під словом, і учень вибирає відповідний. Після цього дитина проходить на наступний етап завдання до іншого слова. Кожен рівень супроводжується малюнками, на яких зображені різні персонажі, наприклад, учні, котрі тримають робоче поле зі словом.

    Важливо зазначити, що лише практика може допомогти дитині дійсно опанувати тему наголосу. Справа в тому, що для української мови, на відміну від, скажімо, польської, сталий наголос не є властивим, отже визначити одне головне правило, за яким і слід наголошувати склад слова, не вийде. Хоча є певні принципи наголосу, вони досить різноманітні, тож значно практичніше просто натренувати вміння правильно наголошувати той чи інший голосний у слові. Отже, наголос в залежності від конкретного слова або навіть словоформи може переміщуватись: бути то на останньому складі, то на першому. Таким чином, ця тема є максимально орієнтованою на практичне опанування, і ця вправа є одним із кроків на шляху до успіху в цьому.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.2
Де наголос?
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися