Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Ця вправа продовжує опрацювання теми переносу слів. Якщо попереднє завдання давало дитині можливість вибрати один з кількох варіантів переносу різних слів, то цього разу акцент робиться на самостійному опрацюванні даної теми.

    На кожному етапі перед учнем на екрані знаходиться зображення певного слова, яке треба розділити згідно з правилами переносу. Школяр уважно вивчає це слово, знаходить відповідну його частину і переносить саме туди риску-дефіс, яка символізує перенос, адже саме цей символ ставиться на кінці слова, яке переносять. При цьому завдання подається як би не прямо, а через додатковий образ: поряд зі словом є персонаж, і учеь, виконуючи перенос, допомагає саме йому. Крім того, кожен рівень супроводжується малюнком, на якому зображено предмет або явище, названі словом.

    Загальні правила переносу школяр знає: не залишати й не переносити одну літеру, не розбивати склади тощо. Однак, складність цього завдання полягає у тому, що кожне слово є досить складним випадком, над яким доведеться подумати. Наприклад, як перенести слово «йогурт»? Воно містить два склади: перший відкритий і другий – закритий. Відповідно, знак переносу можна поставити тільки в одному місці – після літери «о», отже виглядати при переносі слово має таким чином: «йо-гурт». При цьому у вправі завжди подаються слова, які можуть мати лише одне місце для переносу. Робота з такими відносно складними випадками є корисною для тренування практичних навичок учня по цій темі.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.2
Ділимо слова
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися