Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Це завдання значно більше схоже на те аудіювання, яке є одним із способів перевірки знань учня, що використовуються в школі. Якщо попередні вправи на усне сприйняття мови були з невеликим обʼємом опрацьованої інформації, то тут школяр стикається з цілим текстом.

    На екрані розміщено зображення рецепту певної страви. Текст рецепту є таким, котрий не має зовнішніх атрибутів, що вказали б на наявність чіткої послідовності речень, однак, ця послідовність обовʼзяково має бути втілена, адже означає правильний порядок дій для приготування страви. Тобто займенники використовуються не часто, як й інші зовнішні атрибути, за допомогою яких можна з першого погляду зрозуміти, яке речення перше, а яке останнє. Для того, щоб розмістити речення, які входять до складу рецепту, у правильну послідовність, необхідно прослухати звукову його версію, де фрази розташовані правильно. Для цього учень натискає на вже знайому для себе звукову кнопку. Слухаючи рецепт, школяр запамʼятовує порядок описаних дій та змінює порядок пунктів рецепту відповідно до нього.

     Важливо, щоб учень не намагався змінити порядок речень, поки рецепт ще звучить. Спочатку він прослуховує аудіо файл, і вже після цього – опрацьовує письмовий текст. Таким чином учня нічого не зібʼє, він буде максимально сконцентрований і ефективно покращить навички звукового сприйняття. Варто зазначити, що ця вправа не лише важлива для сприйняття усного мовлення, а й корисна для памʼяті, загальної концентрації та дисципліни. Оскільки текст досить обʼємний, учень може повторювати його стільки разів, скільки треба, просто натискаючи на відповідну кнопку для повторення.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Х.4
Гра "Готуємо смаколики"
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися