Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Ця вправа підсумовує вивчений по даній темі матеріал і дає змогу максимально проявити отримані та натреновані навички у відтворенні усного тексту. При цьому завдання має досить сильно виражений ігровий аспект.

    На екрані перед учнем міститься зображення поля для гри: поле, в яке необхідно перенести літери, та колесо, схоже на те, що використовується в різноманітних лотереях. На кожному секторі цього різнокольорового колеса знаходиться своя літера. З іншого боку від поля для слів (в якому одна клітинка теж відповідає саме одній букві) знаходиться персонаж. Над цим всім – звукова кнопка. Коли школяр на неї натискає, то чує текст. Родзинка, складність і водночас особливість тексту в тому, що він є дійсно великим – більше чотирьох-пʼяти речень це справжня маленька розповідь, в якій є зачин, розвиток думки та закінчення. В тексті є багато описів, адже, хоча на кожному етапі персонаж та текст будуть нові, тематика завжди одна й та сама – професії. Учень слухає досить великий та змістовний опис тої чи іншої професії та вибирає з колеса літери, щоб з їхньою допомогою у робочому полі утворити слово – назву цієї професії, про яку мріє зображений герой. Ця назва у тексті звучить досить чітко, тож вгадати її буде вкрай просто.

    Важливо інше – школяр, прослухавши до кінця текст, має змогти переказати його зміст своїми словами, а не лише вписати назву професії у каркас слова. Таким чином досягається не лише дійсно високий рівень розуміння тексту, а й розвивається вміння володіти мовою: брати вже відому інформацію та переробляти її, користуючись своїм словниковим запасом та по-своєму формулюючи фрази. Коли школяр вводить потрібне слово у каркас і таким чином відгадує улюблену професію наданого персонажа, то проходить на наступний етап.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Х.6
Гра "Хто ким працює?"
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися