Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Те, яке саме слово слід використовувати у конкретному випадку, продиктоване як контекстом, так і формою слова. Зміна навіть однієї літери може вплинути на значення, скажімо, «машина» означає один обʼєкт, а «машини» – вже від двох та більше.

    У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься підбирати те слово, яке підходить до певного контексту, керуючись як лексичним значенням слова, так і його формою. На екрані перед учнем міститься зображення фрази з пропущеним словом. Речення інформує про певне явище або дію. Його оточують ілюстрації, які сюжетно повʼязані з контекстом. Під фразою є кілька варіантів відповіді. На одному рівні – одна фраза і одне пропущене слово, при чому вправа сконструйована таким чином, аби кожного разу серед були представлені слова з апострофом. Дитина аналізує сенс речення, розуміючи, чого йому бракує, і серед варіантів вона знаходить те, яке може влучно доповнити фразу.  При цьому вибір доводиться робити між одним і тим самим словом з апострофом та без, а також між двома різними словами з апострофом. Учень має прочитати всі варіанти вголос, щоб визначити, який з них підходить.

    Загалом ця вправа є досить простою, однак, для школяра вона є важливою тому, що протягом її виконання дитина знайомиться з великою кількістю слів з апострофом та починає усвідомлювати роль цього символу в словотворенні та звучанні слів і цілих фраз.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.5
Підбираємо влучне слово
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися