Як вже знає дитина, в українські мові наголос може бути на різних складах. Існують певні принципи наголошення, але вони стосуються окремих видів слів. Скажімо, досить часто наголошується постфікс «ся», наприклад, в словах «робиться», «колеться», «переноситься» саме він під наголосом. Однак, тут же можна згадати «світиться», де наголос падає на перший склад – тож встановити загальні правила для наголосу досить складно. І це добре, адже наголошення підкорюється лише одному принципу – прагненню української мови до більшої милозвучності. Відтак наголос вгадується в більшості випадків суто інстинктивно, і для того, щоб робити це більш впевнено, все, що потрібно, це практика.
У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься розподіляти різні слова за наголосом. На екрані перед учнем міститься зображення кількох слів, які знаходяться у стовпчику. По боках від нього – дві робочі групи. Над ними міститься формулювання завдання, де вказано, які саме слова треба перемістити в ліву зону, а які – в праву. Наприклад, до правої зони слід перемістити слова, в яких наголос падає на перший склад, а до другої групи належать слова, в яких наголошеним є третій склад. Учень по черзі читає слова (якщо потрібно, то вголос), після чого переносить їх до відповідних зон. Коли школяр розподілить всі слова групи, то пройде на наступний етап завдання, де треба буде виконати аналогічний набір дій, однак з певними змінами. Слова у стовпчику будуть іншими, але також зміниться і критерій підбору до кожної із зон. Таке різноманіття, а також різні малюнки, які супроводжуються кожен рівень вправи, посилюють цікавість школяра до виконання даного завдання.
Учень/учениця відтворює український алфавіт; називає букви на позначення голосних і приголосних звуків, парних дзвінких і глухих приголосних; правильно називає всі літери; розташовує слова за алфавітом, орієнтуючись на другу літеру.
Учень/учениця розуміє і прагне до набуття таких рис як мужність, радість за інших, правдивість, скромність.
Учень/учениця використовує словники, як друковані, так і цифрові, щоб визначити або уточнити значення ключових слів і фраз.