Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Мова надає великого простору для різних варіантів комунікації завдяки значній кількості інструментів. Іноді можна цілий вираз «втиснути» у значення одного слова, а інколи – навпаки, описати значення слова кількома фразами. Це дає змогу за бажанням та при виникненні необхідності робити мову або більш лаконічною, або більш докладною. Це цілком актуально і для професій. Назва професії – це поодиноке слово, яке має своє лексичне значення.  Однак, професійні функції можна описати й словосполученням, і ця вправа присвячена саме цьому.

    На екрані перед учнем міститься назва людини, яка має певну професію, наприклад, «художник» або «лікар». По інший бік від нього через тире знаходиться порожня ділянка, яку слід заповнити словосполученням, котре описує, що ж ця людина робить, які дії в якості професіонала виконує. Варіанти словосполучень містять під робочою зоною з цим словом. Учень вибирає потрібний, керуючись лише значенням. Наприклад, дитина вже знає, що художник малює картини, а лікар – лікує людей. Дія, яку виконує ця людина в поєднанні з обʼєктом роботи і є словосполученням, якого цілком достатньо, щоб описати дану професію. Коли школяр робить свій вибір, то проходить на новий етап завдання до іншої назви професії та нових варіантів.

    Аби додати вправі більшої образності та покращити учню настрій, кожен рівень супроводжується малюнком, який зображує представника тої чи іншої професії, про яку наразі йде мова. Стиль малюнка гумористичний, схожий на стиль мультиплікації. Важливий нюанс: для визначення професії може підходити не один варіант, а кілька, адже робочих задач та функцій у того ж лікаря може бути кілька (проводити операції, обстежувати пацієнтів тощо).

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Р.2
Словосполучення і професії
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися