Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Дієслово – досить різноманітна частина мови. Вона означає дію або стан і має свої, властиві їй граматичні категорії. Наприклад, дієслово змінюється за часом. У минулому часі цим словам стає притаманна категорія роду. Також ці слова змінюються за особами. Крім того окремо виділяється інфінітив – початкова форма. А дія, яку описують ці слова, може бути завершеною або ні – і відповідно дієслова можуть бути доконаного або недоконаного виду. Кожна граматична категорія означає нову форму дієслова – і нове питання, на яке воно має відповідати. Таке різноманіття є зовсім новим, адже дієслово сильно відрізняється від іменника, прикметника, числівника або займенника, тож для учня знайомство з дієсловами є чимось зовсім іншим.

   У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься розподіляти дієслова за питаннями, на які вони відповідають. На екрані перед учнем міститься зображення дієслів, розташованих у стовпчик. Вони різні лексично, а граматично серед них можна виділити два різновиди, кожен з яких відповідає на інше питання. По боках від дієслів знаходяться робочі області, кожна – підписана своїм дієслівним питанням.

    Завдання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб розподілити всі ці дієслова у дві зони. Для цього школяр послідовно, починаючи з першого слова, задає кожне з двох питань до дієслова. Учень вибирає, на яке з питань це слово відповідає – і переносить його до відповідної області. Коли школяр таким чином відсортує всі слова у стовпчику, то пройде на наступний етап завдання, де треба буде виконати аналогічні дії, але питання, як і слова будуть іншими, новими.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
М.6
Сортуємо дієслова за питаннями
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися