Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Іменник є самостійною частиною мови, яка має кілька різних граматичних категорій, за якими змінюється під час використання у мовленні. Одна з них – число. Іменник називає предмет чи явище, а відтак позначає і їхню кількість. В рамках мовної традиції української мови категорія числа іменників має тільки дві форми: однина і множина. У формі однини іменник виражає наявність лише одного обʼєкту, тоді як форма множини означає, що предметів скільки завгодно, але не один: два, вісім, пʼять тисяч. Таким чином, для кожного числа нема своєї граматичної форми, і відрізняти слід лише однину і множину, чого цілком достатньо для спілкування, адже для вираження точної кількості є числівники.

    У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься працювати з числом іменників. На екрані є зображення малюнку. Ілюстрація багатоелементна та навіть містить натяки на простий сюжет. Скажімо, дитина з рюкзаком повертається додому та чекає на автобус тощо. Один з елементів малюнка підходить для того, щоб в нього вписати слова. Які саме? Над ілюстрацією міститься формулювання завдання, де вказано, які саме слова слід перемістити до малюнка: іменники у однині чи у множині. Варіанти ж слів знаходяться під ілюстрацією. Школяр уважно вивчає їх та розподіляє, які з них належать до того числа, котре й опрацьовується на даному рівні. Коли учень знаходить та переміщає всі потрібні слова до малюнка, то проходить на наступний етап. Якщо на попередньому, скажімо, необхідно було вибрати іменники у однині, то на новому рівні доведеться шукати вже іменники у множині, тож кожного разу завдання треба уважно читати. Ця вправа дозволяє  краще навчитись відрізняти граматичні форми числа в іменниках.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
І.1
Сортуємо іменники за числом
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися