Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

   Ця вправа продовжує опрацювання теми порівняння, але робить це у досить цікавій формі. Справа в тому, що у попередніх завдання вже робився акцент як на службових словах, так і на тих, які використовуються безпосередньо для того, щоб порівняти обʼєкт обговорення. Однак, при цьому загалом тема порівнянь є досить масштабною і важливою, тому обмежитись наявними і пройденими вправами не можна – необхідно закріпити практичні навички роботи з цими конструкціями. Цьому й присвячено дану вправу, яка має досить оригінальний спосіб подання інформації і при цьому акцент робиться на ігровій складовій.

    На екрані перед учнем міститься майже готове порівняння. Адже в ньому бракує одного із слів, хоча загалом значення конструкції зрозуміти дуже легко. Слово, якого не вистачає, знаходиться поряд, але його буквений склад неправильний, хаотичний. Завдання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб перемістити літери так, аби утворити потрібне слово. При цьому школяр має сам, за змістом порівняння, здогадатись, що це за слово, адже на перший погляд розібрати нагромадження з літер складно. Коли учень поставить кожну літеру на своє місце, то утворить потрібне слово і зможе перемістити його у словосполучення з порівнянням.

     Після цього школяр проходить на наступний рівень завдання, де треба буде виконати аналогічний набір дій, хоча конструкції кожного разу істотно відрізняються між собою та є досить образними й цікаво оформленими, аби привернути увагу школяра.  В свою чергу, інтерактивності вправі додає наявність персонажа, який промовляє порівняльний зворот.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
П.4
Утворюємо слово
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися