Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    При першому знайомстві з відносно великими реченнями, роль плану до нього не варто недооцінювати. Саме план структурує текст та дає можливість орієнтуватись у ньому. Ця вправа, як і попередня, присвячена саме роботі з планом. Однак, якщо минуле завдання в якості знайомства з цим засобом пропонувало використати текст для орієнтації у плані, то тут алгоритм роботи зворотний.

    На екрані перед учнем на кожному етапі міститься зображення нового пізнавального та цікавого тексту. Він супроводжується планом. На цей раз не план, а сам текст було складено неправильно – його абзаци, які відповідають зачину, розвитку думки та кінцівці, розміщені в хаотичній послідовності. А от план складено правильно. Завдання, яке ставиться перед школярем, полягає у тому, щоб використати план як орієнтир та згідно з ним поміняти абзаци і таким чином відновити правильну структуру тексту. Коли учень це зробить, то пройде на новий аналогічний етап.

    Тож ця вправа ілюструє спосіб використання плану, адже саме завдяки ньому вдається в майбутньому краще орієнтуватись в тексті, котрий дитина могла підзабути, або який просто є дуже великим, щоб можна було відразу структурувати те, про що в ньому говориться. Таким чином, якщо попереднє завдання знайомило з планом, то це вчить тому, як ним користуватись на практиці. Велика кількість текстів, які відрізняються за типом та змістом, зробить завдання різноманітним за рахунок змісту, а не оформлення. До того ж, кожен текст ілюстровано, а спосіб візуального оформлення плану по робочим зонам робить завдання більш цікавим для виконання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ф.4
Відновлюємо текст згідно з планом
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися