Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Використання ти чи інших розділових знаків зумовлено як певними правилами, так і ситуацією, при якій використовується відповідне речення. Розібратись у цьому не так вже й просто, тож для цього потрібні не одна-дві, а значно більше вправ, і це завдання входить до списку тих, що потрібні для тренування вміння визначення розділового знаку, яким речення закінчується. А для того, щоб дитина не занудьгувала, формат подачі інформації тут значно відрізняється від будь-якого попереднього завдання. Учень буде перевіряти готовий текст на помилки, точніше, шукаючи лише одну допущену хибу – неправильно використаний розділовий знак на кінці одного з речень.

    На екрані розміщено текст – новий для кожного наступного етапу завдання. Учень уважно читає його. Одне з речень має на кінці не той знак пунктуації, який потрібен у ньому. Як це визначити? Тільки за контекстом. Якщо, скажімо, це речення є розповідним, а на кінці стоїть знак питання – тут явна помилка. Якщо ж воно, судячи з контексту та його набору слів вимовляється спокійно, а на кінці стоїть знак оклику – теж помилка. Речень є кілька, і учень, читаючи текст, розуміє, як вони поєднуються у щось більш велике, цілісне, із загальною думкою та темою. Разом з цим школяр і краще розуміє, як контекст впливає на те, як саме вимовляється речення, з якою інтонацією – і з яким знаком на кінці.

    Коли учень робиться свій вибір, то проходить на новий етап до іншого тексту, де обовʼязково буде одна помилка у вживанні розділового знаку саме в кінці речення. Кожен текст супроводжується ілюстраціями, які доповнюють його. На одній сторінці зображеної книги саме словесний блок інформації, а на іншій – візуальний, які утворюють щось одне для учня.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Т.7
Вибираємо речення з неправильним розділовим знаком
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися