Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Коли школяр вивчав вставні конструкції, окремою темою були так звані ввічливі слова. Хоча різноманіття слів в українській мові дуже велике, а ті, які належать до самостійних частин мови, вважаються найбільш чисельними, частіше за все в діалозі, тобто в усній розмові, люди користуються ввічливими словами. Вони починають розмову вітанням, закінчують прощанням. Коли одна людина робить приємність іншій, та дякує, а перша відповідає «будь ласка». Якщо перша просить про прохання, то теж говорить «будь ласка». Тож важливо, аби дитина навчилась на слух впізнавати ввічливі слова. Цьому й присвячено виконання даного завдання.

    На екрані перед учнем міститься зображення ілюстрації, на які змальована певна життєва ситуація. Цей малюнок ніби розповідає історію – нову ля кожного етапу, адже на всіх рівнях він буде новий. Один з персонажів звертається до іншого, використовуючи ввічливе слово або конструкцію. Над малюнком міститься активна кнопка. Коли учень натискає на неї, то чує цю конструкцію. Залишається лише з-поміж варіантів, які подаються під картинкою, вибрати потрібні слова – і школяр пройде на новий етап завдання, де треба буде виконати аналогічний набір дій.

    Ця вправа є досить простою для виконання, адже повідомлення, яке міститься за звуковою кнопкою, коротке. Однак, воно робить правильний акцент, корисний для розвитку усного мовлення і водночас – для покращення комунікативних навичок школяра: кожен день учень як сам використовує ввічливі слова, так і чує їх від співрозмовників, тож акцент на них не може бути зайвим.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Х.3
Вибираємо ввічливі слова
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися