Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Дитина вже розглянула дієслово як одиницю мови з різних точок зору. Учень дізнавався про головні граматичні категорії цієї частини мови, які відрізняють її від інших, навчився працювати з ними. Однак, наразі актуальним є тренування звичайної можливості впізнати дієслово поміж інших слів у тексті. Складність цього в тому, що в рамках одного тексту дієслова можуть приймати різні форми, тож розпізнати їх та виділити, особливо якщо йде мова про кілька речень, стає складно. Ця вправа присвячена саме тренуванню даного вміння.

    На екрані є  зображення тексту – нового для кожного наступного етапу завдання. Учень уважно аналізує кожне речення та знаходить слова, які означають дію або стан предметів та відповідають на відповідні питання, яку б форму вони не набули. На наступний етап школяр переходить після того, як правильно виділить всі дієслова в тексті.

    Ця вправа використовується для того, щоб узагальнити здобуті навички роботи з дієсловами. Виділяючи кожне ново слово, що належить до цієї частини мови, школяр відразу його аналізує та розуміє, які його головні категорії – в якому часі було вжито це слово, чи не має воно форми інфінітиву тощо. А цікавість до виконання завдання посилюється як за рахунок різноманіття текстів, кожне з яких – окрема історія, так і за рахунок ілюстрацій. Крім того, кожен текст – невеличка пізнавальна стаття на цікаву тему, яка розширить світогляд та надасть відомостей про теми, які входять до кола інтересів дітей, наприклад, тексти про козаків, живу природу тощо.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Н.8
Знаходимо дієслова в тексті
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися