Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Ця вправа продовжує тренування вміння дитини розрізняти іменники, які називають істот, від іменників, котрі використовуються для назв неістот. Вона вже знає різницю між цими двома поняттями: істотами вважаються живі створіння, хоча дерева традиційно в мові вважаються неістотами; неістота є обʼєктом, який на момент мовлення не є живим. 

    На екрані перед дитиною на кожному етапі міститься зображення нового речення, яке супроводжується малюнками. Це речення є інформативним та максимально пізнавальним, хоча й коротким. У ньому повідомляється про цікавий факт або описується те чи інше явище або ж подія. В реченні, звісно, є іменники, і учень має виділити або істот, або неістот. Те, кого саме шукатиме школяр на конкретному етапі, залежить лише від формулювання завдання, що знаходиться над реченням. Дитина читає речення, після чого знаходиться іменники. Далі необхідно звернути увагу на те, на яке питання відповідає цей іменник. На питання «хто?» відповідають іменники, які називають істот, тоді як на питання «що?» відповідають лише іменники-неістоти. Після того, як школяр виділить всі слова, які потрібно на конкретному рівні, почнеться новий етап, де буде інша фраза, нові малюнки та нове завдання. Цікавість до виконання вправи посилюється за рахунок описаних фактів, адже дитина знайомиться з енциклопедичною інформацією, хай навіть і стисло викладеною в рамках одного речення.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
И.10
Знаходимо істот/неістот у реченні
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися