Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Перевірка роботи, яку виконав хтось інший завжди є приємним процесом для дитини. Знаходячи помилки та виправляючи їх, школяр має можливість хоча б подумки побувати на  місці вчителя, а це, враховуючи сувору шкільну ієрархію, завжди становить великий інтерес.

    У ході виконання цього завдання школяр тренуватиметься у знаходженні помилки при переносі слів. На кожному етапі завдання перед учнем міститься зображення нового слова. Воно є досить великим: кілька складів, як мінімум дві-три морфеми, особливі випадки також можуть мати, скажімо, збіг приголосних або голосних. У слові позначено дефісами місця переносу. Деякі з них правильні, інші – ні. Завдання, яке ставиться перед школярем, полягає у тому, щоб знайти, який перенос знаходиться не на своєму місці, тобто який було вжито помилково. Учень уважно аналізує слово і кожен випадок переносу у ньому, після чого знаходиться помилкові переноси і виділяє їх. Коли школяр це зробить, то проходить на наступний етап завдання до аналогічної послідовності дій з іншим словом.

    Загалом ця вправа є досить простою, але  її виконання досить важливе, оскільки учень переконується: одне й те саме слово можна перенести кількома способами, принаймні, якщо дозволяє морфемний склад. Однак, також дитина бачить і неправильні варіанти, і завдяки їх наявності запамʼятовує, як насправді не має відбуватись перенос. А це допоможе школяру уникнути таких помилок у майбутньому. Також кожне слово супроводжується люстрацією, на які зображується те, що це слово називає. Малюнок виконаний у приємному стилі, тож він вдало доповнює завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.3
Знаходимо помилку
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися