Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Дитина вже ознайомилась з особливостями наголошення слів в українській мові, зокрема з тим, що нема єдиного правила, і в різних словах наголос може стояти на першому, другому, третьому – загалом на будь-якому складі, якщо це не суперечить певним принципам милозвучності. Тепер залишаться лише на практиці закріпити знання та навички, які повʼязані з наголошенням слів у реченні. Ця вправа – саме така: орієнтована на велику кількість елементів (тобто наголошених слів, з якими дитина працює) та на швидкісне проходження.

     На екрані перед учнем міститься кілька груп слів. На всіх вже розставлені наголоси. Над ними міститься завдання, і в кожному рівні воно своє, як і слова в групах. Скажімо, на одному рівні необхідно знайти групу слів, де всі наголоси на своїх місцях, тоді як на іншому – знайти ряд, де була допущена одна помилка. Тож кожного разу необхідно дійсно уважно читати завдання. Після цього учень аналізує кожен ряд та кожне слово у ряді, щоб визначити, який з них відповідає критерію пошуку, який було названо у завданні. Коли школяр це зробить, то вибере один з рядів – і пройде на наступний етап до інших наголошених слів.

    Візуально вправа має досить цікавий стиль оформлення: слова розміщено на екрані намальованого планшету, і при цьому на кожному рівні завдання до дитини ніби звертається той чи інший персонаж, якому школяр і допомагає знайти потрібний словесний ряд. З часом, після двох-трьох рівнів, учень звикає до великої кількості слів і починає пришвидшувати виконання завдання, яке тепер вирішує фактично на час. Це важливо, адже впевнена робота з наголосом є запорукою грамотного усного мовлення.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.5
Знаходимо потрібну відповідь
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися