Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Загалом, граматичні категорії прикметників є досить простими для сприйняття завдяки зрозумілому морфемному складу слів, що належать до цієї частини мови. Однак, дитина має сприймати рід, число та відмінок комплексно, як щось невідʼємне від слова, тож не дивно, що вивчення цієї теми вимагає виконання багатьох завдань. У ході виконання цього завдання використовуватиметься одна з категорій прикметників як критерій підбору цих слів. Ця категорія – число.

     На кожному етапі міститься речення. Воно супроводжується ілюстрацією, яка тематично повʼязана з тим, що в тексті описується. Учень бачить також і формулювання завдання, яке знаходиться над реченням. Там вказано, які саме необхідно знайти прикметники цього разу – у множині або у однині. Школяр читає речення, уважно аналізуючи його та знаходиться прикметники. Для цього, перш за все, необхідно знайти іменники, після цього залишається відшукати слова, які описується названі ними предмети та явища. Якщо прикметник має закінчення «-і» або у деяких випадках «-и», то він має форму множини, у всіх інших випадках – однини. Крім того, можна проаналізувати іменник. Прикметник мусить мати таке ж число, як й іменник, який він описує.

     Коли учень виділяє потрібні слова, то проходить на наступний етап вправи до іншого речення з новими прикметниками, але механіка виконання вправи залишається такою є ж самою. Іншим, щоправда, може бути мета пошуків: якщо на попередньому рівні необхідно було знайти прикметники у множині, т оцього разу, можливо, треба буде шукати прикметники у однині.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
К.7
Знаходимо прикметники в однині/множині
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися