Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Існує досить велика кількість різноманітних правил написання слів, норм правопису та традицій чергування. Однак, загалом навички правопису базуються здебільшого саме на практиці. І цього разу практичний досвід дасть саме робота над помилками.

    На екрані перед учнем знаходиться ряд слів – нових для кожного наступного етапу вправи. Школяр читає їх та аналізує правопис. Серед слів є одне, де була допущена помилка. Учень має виділити його. Звісно, завдання оформлене трохи складніше: є персонаж, який виступає в ролі вчителя (або в іншій іпостасі – образ може додумати сам учень), і школяр допомагає йому відшукати слово, яке написано неправильно. Таким чином завдання ніби звертається до дитини про допомогу, і учень стає більш мотивованим та зацікавленим у пошуках відповіді. Коли школяр виділяє слово, яке було написане з помилкою, то воно зʼявляється на аркуші, котрий належить цьому персонажу – а дитина проходить на наступний етап завдання. Там чекатиме нова серія слів, серед яких теж буде одне з помилкою. Всі такі випадки неочевидні. Нема слів, де помилка дійсно нежиттєва, скажімо, «нажиці» замість «ножиці». Натомість помилки саме такі, які найбільш розповсюджені серед учнів. Як от «деректор» замість «директор». Ця помилка розповсюджена тому, що перше «и» є ненаголошеним і після нього відразу йде «е», тож частково перша голосна приймає подобу другої при вимові. І завдяки цьому завданню дитина запамʼятовує такі випадки, аби в подальшому не робити цих помилок. А окрім персонажа, якому треба допомогти, кожен рівень супроводжується й ілюстрацією одного з названих предметів.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ж.7
Знаходимо слово з помилкою
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися