Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Дієслово – це самостійна частина мови, яка означає дію або стан та відповідає на питання «що робити?» і «що зробити?». Варто зазначити, що всі самостійні частини мови можна розділити на дві великі групи: іменникові та дієслівні. Тож дієслово досить істотно відрізняється від іменника, прикметника, займенника та числівника. У ході виконання цього завдання дитина ознайомиться з дієсловами та опрацює найпростішу для сприйняття їхню складову – лексичне значення.

    На екрані перед учнем на кожному етапі міститься зображення кількох дієслів. Їх оточують малюнки, які сюжетно повʼязані з тим, що ці слова називаються. Тут важливо зробити уточнення: лексично всі ці слова відрізняються між собою. Однак, більшість з них можна назвати синонімами хоча б відносними, адже вони стосуються однієї певної теми. Одне з цих слів не таке, як всі інші, і те, що воно означає, досить сильно відрізняється від значень більшості інших слів з групи. Учень аналізує ці дієслова, розуміючи, що між ними спільного, чим вони відрізняються і чим одне слово дійсно сильно виділяється з-поміж інших. Ось це дієслово слід виділити, аби пройти на наступний етап завдання до нової групи слів, що належать до даної частини мови.

    При цьому дана вправа є досить простою для виконання, однак – і важливою, адже вона дозволяє натренувати вміння розбиратись у дієсловах, відтінках значень цих слів. Це робить опрацювання дієслів більш впевненим та готує до нових завдань, що з ними повʼязані. При цьому граматично всі наявні дієслова тотожні і зображені в інфінітиві, тобто так званій початковій формі.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
М.1
Знаходимо зайве дієслово
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися