Ми й далі подорожуємо казковою країною мови. На минулому уроці ми повторили й доповнили матеріал про приголосні звуки, їхні способи утворення та літери, які позначають їх на письмі. Учитель розповів нам, що приголосні звуки поділяють на глухі і дзвінкі та сонорні, які можна було б назвати супердзвінкими. Він пояснив, за яким принципом ми розрізняємо приголосні звуки й показав акустичні пари глухих і дзвінких приголосних.

Сьогодні Вчитель розповість нам про те, що приголосні звуки також поділяються на м’які і тверді. Він пояснить, що таке пом’якшення приголосних та покаже, за допомогою яких літер ми позначаємо м’якість та пом’якшення приголосних на письмі. Нас чекає напрочуд насичений, динамічний і цікавий урок. Нам належить повторити й закріпити чимало матеріалу, що його ми вже вивчили раніше, і, звісно, дізнатися багато нового. Разом ми послухаємо пояснення Вчителя й детально розберемо приклади.

Це завдання вимагатиме зосередженості й уваги. Але вчитель і наші вірні друзі-помічники ніколи не залишали нас наодинці із труднощами. Яскраві ілюстрації та привітні персонажі завітають до нас на урок, допоможуть краще запам’ятати матеріал і перетворять урок на цікаву, захоплюючу гру!