Блог

Тут можна зустріти статті про освіту, виховання дітей та особливості вивчення різних предметів.
Теги Архив
5/5
від Юлії Слакви
17 Червня 2018
153

Як і для чого діти мають вміти розрізняти “фейкові новини”?

Незважаючи на те, що більшість дорослих визнають, що все, що вони читають в Інтернеті, не відповідає дійсності, підлітки відносяться до цього питання набагато легковажніше. Вони з більшою ймовірністю повірять у "фальшиві новини". Підліткам не вистачає правильного розуміння відмінності реклами та розважального контенту від справжніх новин.
5/5
від Юлії Слакви
17 Червня 2018
555

10 причин, чому діти поводять себе погано

Діти використовують свою поведінку для того, щоб показати, як вони почуваються і що думають. Часто вони повідомляють щось через власну модель поведінки, тому що не здатні точно вербалізувати своє повідомлення. Як батькам нам досить важливо розуміти саме причину такої ірраціональної поведінки малечі. Від цього розуміння може залежати майбутнє моделювання поведінки дитини. Отож, які вони, причини появи негативної поведінки малюків?
5/5
від Юлії Слакви
02 Червня 2018
238

Cупергерої та все, що потрібно про них знати

Зрозуміло, що сучасні діти знають абсолютно все про супергероїв, про всесвіти, з яких ті походять і, навіть, виокремлюють своїх кумирів. Добре це чи погано, і чи має це хоч якийсь вплив на дітей, пропоную розібратися разом.
Підпишіться на наші новини
Теги
діти виховання дитини освіта батьки виховання навчання розвиток дошкільнята українська малюки математика мова літо вплив огляд школа рівня погана поведінка впевненість відпочинок канікули самооцінка розум література батьківство навчальна програма Common Core ipad освітні стандарти сучасні технології школи особливості Далекий Схід дослідження фейк цікаве китай японія новинки 2017 письмо 2 клас освіті новини результати мультфілми книжки теорія супергерої дружба реклама причини етикет дивитися загроза родина мультфільми фільми традиції Миколай новий рік святкування наука стосунки поколінь казки гаджети клас конфлікти брати сестри сім\'я методика софії русової садочок ігри онлайн система оцінювання спілкування з дитиною навички завдання дитина шульга криза 3роки англійська репетитори вивчення харчування книги художня новинка поїздка море що взяти речі правильне ресурси засинати прокидатися вчасно слухатись не змарнувати продукти овочі фрукти валізи
Всі теги