Блог

Тут можна зустріти статті про освіту, виховання дітей та особливості вивчення різних предметів.
Теги Архив
5/5
від Андрія Варовея
16 Лютого 2018
466

Мультфільми, що складають конкуренцію “Disney” або чим цікава європейська ...

Disney та Pixar вважаються одними із провідних мультиплікаційних студій. Звичайно, що це цілком їхня заслуга. Однак, що ви знаєте про колоритні ірландські мультфільми? Якщо не можете згадати жодної подібної мультиплікації, то ця стаття точно для вас!
5/5
від Юлії Слакви
22 Січня 2018
363

5 порад для тих, хто вирішив змінити школу

Один із найкращих моментів у школі - це побачити своїх друзів після таких бажаних та безтурботних канікул. Але іноді може статися так, що школу доведеться змінити, у зв’язку з переїздом, або іншими обставинами. Що робити, якщо у малечі тепер немає друзів, яких вона з нетерпінням чекає побачити? Ми підготували декілька порад, які, сподіваємось, допоможуть дитині краще адаптуватися до нового оточення.
5/5
від Юлії Слакви
12 Січня 2018
2691

Коли набрид “Один вдома” або топ-10 фільмів та мультфільмів до зимових свят

Зимові канікули у самому розпалі, тому логічно, що фільми та мультфільми зараз є важливою складовою життя малечі. Аби не змарнувати час та паралельно насолодитися цікавими та захоплюючими історіями, ми підготували для вас топ-10 фільмів та мультфільмів до зимових свят. Тож сідайте зручніше усією родиною та нумо дивитися!
Підпишіться на наші новини
Теги
діти виховання дитини батьки освіта навчання дошкільнята українська виховання розвиток малюки математика літо мова школа огляд рівня відпочинок сучасні технології навчальна програма освітні стандарти Common Core ipad література канікули результати 2 клас 2017 освіті письмо новинки книжки валізи речі що взяти море поїздка новинка японія китай школи родина мультфільми фільми мультфілми традиції новий рік святкування наука стосунки Миколай поколінь теорія цікаве вплив дослідження Далекий Схід особливості дивитися художня книги сім\'я сестри брати конфлікти клас ігри онлайн 3роки криза шульга дитина завдання навички спілкування з дитиною система оцінювання методика софії русової садочок харчування правильне фрукти овочі продукти не змарнувати слухатись погана поведінка вчасно прокидатися засинати вивчення ресурси репетитори англійська гаджети
Всі теги