Наша подорож країною мови набирає обертів. Відвідини царства звуків і літер щоразу дарують нам нову, напрочуд цікаву інформацію. На минулому уроці Вчитель розповів нам про те, що приголосні звуки поділяються на м’які і тверді. Він пояснив нам, таке поняття як пом’якшення приголосних та показав, за допомогою яких літер ми позначаємо м’якість та пом’якшення приголосних на письмі.

Для сьогоднішнього уроку Вчитель приготував нам дуже цікаву тему про звуки, які відображаються на письмі сполученнями літер. Ми дізнаємося, що в українській мові є звуки, для яких немає окремих літер в абетці. І для того, щоби показати ці звуки на письмі, ми маємо послуговуватися кількома літерами. На нас чекає надзвичайно насичений і цікавий урок. Нам належить повторити чимало матеріалів, що їх ми вивчили раніше, і, як і зазвичай, дізнатися багато нового.

Це непросте завдання, яке вимагатиме зосередженості й уваги. Тому, щоби не втрачати робочого настрою й не робити зайвих помилок, ми послухаємо пояснення Вчителя й детально розберемо приклади під його наглядом. Але як же наш урок мине без звичних помічників? Ні, без них ми не зможемо обійтися. Звісно, яскраві ілюстрації та привітні персонажі завітають до нас, аби допомогти якнайкраще запам’ятати матеріал і не нудьгувати під час уроку.