Розпочався курс «Українська мова. 2 клас»! І ми з Учителем знову вирушаємо в сповнену пригод подорож країною мови. Наші друзі, яких ми відвідували в молодших курсах, готові розповісти нам багато нової й напрочуд цікавої інформації про себе.

Сьогодні Учитель приведе нас до царства звуків і літер. Він нагадає нам про те, що наше усне мовлення складається зі звуків, які ми вимовляємо й чуємо. А письмове — з літер, які ми пишемо й читаємо. На цьому уроці ми з Учителем повторимо вивчений раніше матеріал про те, що в українській мові є голосні і приголосні звуки. Що літери, які їх позначають на письмі, зібрані в певному порядку в абетці й у сучасній писемності мають два види написання: писані від руки і друковані. Ще Вчитель розповість нам цікаві відомості про походження слів, якими називають порядок літер: абетка, алфавіт, азбука. Він нагадає, зі скількох літер складається сучасна українська абетка, та для позначення скількох звуків ми послуговуємося цими літерами.

Загалом, перший урок нового курсу обіцяє бути напрочуд цікавим і динамічним. Нам належить повторити багато пройденого матеріалу й запам’ятати чимало нового. Але наш Учитель завжди радий допомогти. Крім того, яскраві ілюстрації і привітні персонажі залишать нас самих на цьому уроці. Звісно ж, ми будемо почуватися, наче під час цікавої гри