Ми продовжуємо подорож країною мови і все ще гостюємо в царстві іменників. На минулому уроці разом з Учителем ми повторили й закріпили основні відомості про іменники, їхні властивості й ознаки. Дізналися, чому слова-предмети називають саме іменниками, на які питання вони відповідають та чим відрізняються іменники, які відповідають на питання «Що?» від іменників, які відповідають на питання «Хто?».

На сьогоднішньому уроці Вчитель нагадає нам про форми однини та множини й пояснить, що це — граматична категорія, яка допомагає зрозуміти, йдеться про один об’єкт чи про кілька. Ми також дізнаємося, що й кілька однорідних предметів, і один такий предмет називає одне й те саме слово, просто воно вживається в різних формах.

На нас чекає багато нового цікавого матеріалу, і заняття обіцяє бути дуже насиченим. Тому впродовж уроку ми не будемо виконувати самостійних вправ, а уважно послухаємо пояснення Вчителя й розберемо приклади з його допомогою. Звісно ж, жодний наш урок не проходить без бажаних гостей. Цього разу до нас також завітають веселі персонажі, а яскраві ілюстрації будуть супроводжувати кожний приклад.

Як і зазвичай, вони налаштують думки на потрібний лад і не дадуть нудьгувати під час уроку. Та й новий матеріал у такому чудовому товаристві запам’ятається якнайкраще. Адже ми будемо навчатись у форматі веселої гри!