Наша подорож країною мови триває. Просто зараз ми гостюємо в царстві морфем і кілька уроків поспіль вивчаємо нову, напрочуд цікаву інформацію про корені слів. На минулому уроці ми докладно розібралися, чим споріднені слова відрізняються від граматичних форм одного й того самого слова та потренувалися розрізняти слова спільнокореневі й такі, що мають корені, схожі за звучанням.

На сьогоднішньому уроці Вчитель розповість нам, що часом у коренях слів деякі звуки змінюються. Таке явище називається чергуванням звуків і відбувається тоді, коли ми змінюємо форму слова або утворюємо спільнокореневе. Вчитель пояснить, від чого залежить це явище і в яких випадках воно трапляється. Викладений теоретичний матеріал він, як і зазвичай, підкріпить детальними прикладами. Наприкінці уроку Вчитель підіб’є підсумок і дасть нам завдання для самостійного опрацювання.

Урок обіцяє бути напрочуд насиченим і динамічним. Ця тема складна, й упродовж її вивчення нам не обійтися без допомоги. Але весела вдача Вчителя та його талант справжнього гіда перетворять кожний урок на захоплюючу екскурсію. Крім того, яскраві ілюстрації і привітні персонажі не залишать нас наодинці зі складними темами. Звісно ж, як і зазвичай, вони додадуть уроку елементів гри й у жодному разі не дадуть нам нудьгувати. А що може бути краще, ніж навчатися граючи?!