Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Згідно зі свідченнями вчених вірогідність – поняття відносне. Навіть неймовірні ситуації теж можуть трапитись – просто це відбувається настільки рідко (у масштабах, які навіть важко сприйняти, особливо дитині), що для простоти розуміння декотрі ситуації називаються неможливими. У ході виконання цього завдання дитина навчитиметься визначати такі випадки. На екрані перед учнем міститься малюнок, на якому зображено певний обʼєкт, з яким відбувається та чи інша дія. Ця дія може входити у протиріччя його природі, або може робитися акцент на малій ймовірності певного результату того чи іншого процесу. Наприклад, на гранях грального кубика є точки в кількості від одної до шести. Відтак випадання під час гри сімки на одній кості вважається неможливим, як і те, що автомобіль, пристосований лише для їзди по дорогам, буде добре працювати на океанському дні. Щоб визначити, чи є вірогідність описаної у завданні ситуації, великою, чи мізерною, дитина має використати власний багаж знань про світ та проілюстровані обʼєкти. Важливо, аби дитина активувала аналітичне мислення та логіку. Якщо це можливо, бажано, аби поряд з дитиною були батьки, які б пояснили, чому саме вірогідність того чи іншого розвитку подій більша, а чому – настільки мала, що вважається неможливою. Ця вправа не вимагає від дитини жодних обчислень, проте завдяки акценту на знанні навколишнього світу завдання вважається досить непростим. Проте наявність ілюстрацій стимулює і цікавість учня до виконання вправи, і бажання рухатись між етапами завдання, які є досить різноманітними.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Т.3
Чи можливо це?
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися