Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Хоча дитина вже ознайомилась з поняттям остачі, насправді використовується воно найчастіше тільки в спеціалізованих завданнях. Здебільшого необхідно поділити без залишку, рівно. Тренуванню цього вміння й присвячено дану вправу. На екрані перед учнем міститься набір прикладів з дією ділення. Як ділене, так і дільник представлений двоцифровими числами. Взагалі ділення багатоцифрових чисел є досить складною справою для дитини будь-якого віку. Складність полягає в обсягах інформації, яку доводиться тримати в памʼяті. Якщо приклад поданий у простій горизонтальній формі і нема куди записувати ті числа, які треба запамʼятати для подальшої роботи в інших розрядах, таке завдання стає надто складним. Проте конкретно ця вправа має досить цікаву форму викладання, що спрощує ділення двоцифрових компонентів. Справа в тому, що після знаку рівності у прикладів вже є відповіді. Проте частки переплутані, тож завдання, яке ставиться перед дитиною, полягає у тому, щоб перемістити їх на свої місця – кожне число до свого прикладу. Враховуючи, що їх всього лише три, зробити це дуже просто, адже самі варіанти і слугують підказкою: досить знайти першу відповідність, як варіантів для пошуку другої і особливо третьої майже не залишається – все стає очевидним. Як саме шукати відповідність? Маючи число, яке претендує на роль частки, дитина може або помножити його на дільник (якщо в результаті вийде ділене, то це підходящий варіант), або спробувати зрозуміти, скільки в діленому «поміститься» дільників. Частка – завжди число одноцифрове. Наприклад, у числі «24», умовно кажучи, поміщається «12» двічі, відтак саме число «2» буде часткою при діленні цих двоцифрових чисел.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.17
Ділення двоцифрових чисел без остачі
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися