Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Як вже відомо дитині, ділення є процесом протилежним до множення. По аналогії з даною математичною дією ділення вивчати трохи легше, тож і у випадку з роботою з круглими числами варто вдатись до порівняння. Отже, при множенні на кругле число перший множник збільшується у розряді, адже до нього дописується така кількість нулів, яка є у цьому другому множнику. Дитина вже знає про це, бо вивчала дану тему при виконанні вправ на множення. Знаючи, що ділення протилежне до множення, учень легко зрозуміє, що при виконанні даної дії розрядність діленого зменшується на стільки нулів, скільки є у дільника. Завдяки цьому ділення круглих чисел стає досить легким завданням. На екрані перед учнем на кожному етапі вправи буде знаходитись зображення математичного прикладу, де як ділене, так і дільник є багатоцифровими числами. Проте всі вони мають досить небагато значущих цифр. Якщо відкинути нулі, то перед учнем звичайне ділення дво- та трицифрових чисел на одноцифрові. Знаючи, що саме треба робити з нулями при діленні, дитина просто виконує опрацювання значущих компонентів числа, після чого дописує те число нулів, яке треба. Наприклад, якщо треба «2400» розділити на «600», то два нулі дільника ділене «зʼїдає», тож залишається просто «24» розділити на «6», тож відповідь становить «4». Таким чином дитина призвичаїться до роботи з такими великими числами і не буде сприймати її як щось надважке. Крім того, ця вправа є досить хорошим тренуванням для концентрації та памʼяті, адже дитині треба і уважно стежити за кількістю нулів в обох компонентах прикладу, і виконувати дію ділення.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.14
Ділення з круглими числами
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися