Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Після всіх особливих випадків ділення, роботи з круглими числами, виконанням цієї математичної дії у стовпчик та з остачею залишається повернутись до основ та пригадати ділення до десяти. Цьому й присвячено дану вправу. Її значення подвійне. По-перше, для дитини важливо освіжити в памʼяті базові знання з теми ділення для того, щоб виконувати ці операції більш впевнено. По-друге, по суті ділення з великими числами містить в собі те саме ділення до десяти просто у інших розрядах. Адже коли учень ділить «205» на «5», то спочатку він на пʼятірку ділить двадцятку, а потім вже іншу пʼятірку, яку дописує до результату першого ділення. На екрані перед учнем міститься математичний приклад з дією ділення. Приклад дуже простий: ділене здебільшого є відносно невеликим числом, а дільник завжди залишається в межах першої десятки. Крім того дитина не мусить самостійно вписувати результат цієї дії. Під прикладом є варіанти відповіді, тож учень, виконавши всі обчислення, просто вибирає той варіант, який вважає правильним, проходячи після цього на наступний етап завдання. Після всіх інших вправ, які виконав учень протягом цього курсу, це завдання здасться йому дійсно легким, що психологічно теж відіграє не останнє значення: відтепер учень виконуватиме всі «прості» випадки ділення впевнено і без помилок, які траплялись раніше через неуважність. Крім того кожен етап завдання супроводжується додатковими ілюстраціями – малюнками різних створінь, персонажів, милих і добрих монстриків тощо. Ці малюнки значно урізноманітнюють візуальний ряд завдання і роблять вправу більш цікавою для виконання дитиною.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.1
Ділення до 10
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися