Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Робота з дробами є досить цікавою, адже числа, що знаходяться на місцях знаменника та чисельника, можуть бути представлені у різному вигляді. Це важливо, адже чисельник та знаменник і самі знаходяться у певних відносинах між собою. Знаменник – це те, на скільки частин розділили умовну одиницю, тобто початкове число. Чисельник – це те, скільки з цих частин було взято. Отже, для виконання додавання та віднімання необхідно, аби знаменник був однаковий. У ході виконання цього завдання дитина навчиться по-новому сприймати приклади з дробами, більш цілісно, комплексно розуміючи самі дроби. На екрані перед учнем на кожному етапі міститься математичний вираз, що в собі має кілька етапів. Перший – це самі елементи прикладу – два дроби, що мають однаковий знаменник. Чисельник в одному з них є невідомим, пропущеним – на його місці знаходиться порожня клітинка. Останнім виразом є, власне, дріб-відповідь. Там може бути пропущено знаменник, який іноді відрізняється від того, з чим працює дитина на початку. Той вираз, що є посередині, між ними, міститься опис дії, яка виконується зі знаменником та з чисельником. Знайти числа, які треба вписати у порожні клітинки, досить просто. Треба лише знайти вираз, де нема пропущених елементів (це той, що знаходиться посередині) та виконати всі обчислення, які там є. зрозумівши, як відносяться одне до одного числа у виразу, дитина зрозуміє і те, які числа треба вписати у порожні клітинки. Учень зрозуміє і те, як може змінитись знаменник. Наприклад, дріб, де у знаменнику вісімка, а у чисельнику четвірка – це той самий дріб, що містить двійку у знаменнику та одиницю – у чисельнику.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Н.10
Доповнення виразу
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися