Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Дійшовши до цього етапу вивчення теми множення, дитина вже знає правила знаходження невідомого множника. Згідно з цими правилами, щоб знайти невідомий множник, необхідно добуток розділити на відомий множник. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься використовувати це правило на практиці. На екрані перед учнем міститься математичний вираз з дією множення – новий для кожного наступного етапу завдання. Одне з чисел пропущене – не його місці порожня клітинка. Дитина має зрозуміти, якого числа бракує, вибрати потрібний варіант з-поміж кількох, що надаються під прикладом, після чого відповідне число зʼявиться у порожній клітинці. Коли дитина це зробить, то пройде на наступний етап завдання, де треба буде виконати аналогічні дії. Дуже важливо, що, виконуючи цю вправу, дитина не буде робити складних обчислень. Справа в тому, що добуток та відомий множник є досить великими числами, а приклад має звичайний горизонтальний формат, тож вирахувати потрібний варіант треба буде скоріше за допомогою логіки та розуміння чисел і їхньої взаємодії. Крім того, може допомогти і наявність варіантів. Адже замість того, щоб ділити два великих числа дитина може по черзі помножити кожен з варіантів на перший множник, щоб дізнатись, з яким з варіантів той дає вказаний у прикладі добуток. Ця вправа дозволяє на практиці закріпити знання, що присвячені цій темі та відпрацювати множення багатоцифрових чисел.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.13
Доповнюємо множення
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися