Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа слугує для підсумування знань про геометрію, маючи при цьому сильний ігровий аспект. На екрані перед дитиною міститься новий для кожного наступного етапу шматочок карти зіркового неба. Там зображено певне сузірʼя. зірки обʼєднуються відрізками, відтак вгадати їхню форму стає простіше. Довжина кожного відрізка вказана. Завдання, яке ставиться перед дитиною, полягає у тому, щоб знайти довжину всього сузірʼя. Для цього необхідно просто додати довжину кожного вказаного на екрані відрізка. По суті, дитина тренується знаходити довжину ламаною для випадків, коли сузірʼє має незамкнений контур; і знаходити периметр – якщо сузірʼє є багатокутником. При цьому на кожному етапі учень тренується також і виконувати дію додавання кількох двоцифрових чисел, не маючи каркасу прикладу, тільки подумки. А це розвиває навичок додавання. Сюжетна ж оболонка вправи, тобто робота із зірками та картою зіркового неба, має зацікавити дитину та навчити її бачити застосування знанням з математики у різних життєвих ситуаціях. Завдяки приємному оформленню і великій кількості деталей, наприклад, зображенню космонавтів, ракет тощо, візуальний ряд вправи досить добре привертає увагу дитини і може зацікавити її. Число, яке є сумою сторін фігури, треба вписати у порожню клітинку під малюнком для того, щоб пройти на наступний етап, де зображення буде іншим, хоча й тематично повʼязаним.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
К.14
Гра "Зіркове небо"
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися