Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Тема ймовірностей є досить складна для сприйняття з кількох причин. Перш за все від того, що складні обчислення вірогідності дитині давати ще рано, а відтак ця тема вимагає перш за все саме розуміння з боку учня. Крім того, вона вимагає досить добре розвинутого образного мислення та акцентує увагу на сприйняття навколишнього світу, розумінні взаємодії різних його елементів. При цьому вивчення теми ймовірностей є досить актуальним: дитина стикається з шансами на певну подію кожного дня, хоча б, скажімо, коли постає питання про те, яка вірогідність, що батьки побачать погану оцінку в щоденнику, якщо мають звичку перевіряти щоденник кожного дня. І для того, щоб дати дитині більше практики у вивченні даної теми, у цій вправі теж йде мова про вірогідність тієї чи іншої події, проте є чітка та стала тематика – ігровий парк. Оскільки кожен рівень супроводжується набором ілюстрацій, які зображують ситуацію, описану у завданні, дитині стає більш цікаво знаходити відповідь до поданого питання. А питання завжди ставиться про ймовірності. Наприклад, якщо відомо, що у каруселі коників білого кольору вдвічі більше, ніж чорного, то треба визначити, на якого попаде дівчинка, яка не має на меті сісти саме на коня конкретного кольору. Оскільки більше білих, то й вірогідність того, що вона попаде на одного з них більша, ніж того, що на одного з чорних. Коли учень вибирає один з варіантів відповіді на питання до задачки, то проходить на наступний етап вправи.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Т.4
Ігровий парк
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися