Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Геометрична фігура характеризується кількістю вершин та кутів, які ходять до її структури. Не останню роль грає і взаємодія між ними, проте головне – саме кількість. Наприклад, трикутники характеризуються саме тим, що у кожної фігури цього виду по три кута та три сторони. Вже потім відбувається додаткова диференціація: рівносторонні трикутники відрізняються від інших тим, що у них всі сторони однакової довжини, а рівнобедрені – тим, що однаковими є дві з трьох сторін. З іншого боку прямокутники – це фігури, що мають чотири кута та чотири сторони. Якщо всі сторони рівні, то кути стають прямими. Така фігура відокремлюється в окремий вид і називається квадратом, який все ще залишається прямокутником. Отже, знання числа сторін та кутів дуже важливе. На екрані перед учнем міститься зображення геометричної фігури – нової для кожного наступного етапу. Під картинкою міститься порожнє поле. Туди треба вести число, що відповідає кількості сторін або кутів – в залежності від того, яке питання задається у кожному етапі завдання. Коли учень рахує відповідні частини фігури і вписує число-відповідь у цю клітинку, то проходить на наступний етап завдання, де треба виконати аналогічне завдання. Ця вправа знайомить дитину з головним принципом диференціації двовимірних фігур, а також тренує його навички їх визначення. Крім того, коли дитина вже досить впевнено рахує кількість кутів та сторін, виконувати вправу учень вже може на час, що означає більш впевнене володіння цими вміннями і краще знання геометрії в цілому.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
К.8
Кількість сторін або вершин
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися