Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Працюючи з математичними величинами, дитина має також і тренуватись правильно аналізувати навколишній світ, розуміти причини та наслідки подій та покращувати логічне мислення. Ця вправа є першою з низки завдань, які присвячені саме цьому. У ході її виконання дитина буде не стільки працювати з кількістю різних обʼєктів, скільки опрацьовувати ситуації, для вирішення яких необхідним є лише аналіз та розуміння логіки події. На кожному етапі завдання перед учнем міститься нова задачка. У ній є числовий компонент, але головне, на що має звернути увагу дитина – це сам сюжет. Учень уважно читає задачку та розуміє логіку описаного у ній явища. Наприклад, сказано, що дівчина старша від свого молодшого брата на пʼять років. Питання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб визначити, наскільки вона буде старша за брата через десятиліття. Проте учень замість того, щоб виконувати додавання, має усвідомити, що різниця у віці – це те, що ніколи не змінюється, адже скільки б часу не пройшло, сестра буде старша за брата на все ті ж пʼять років. Коли учень зрозуміє це, то вибере правильну відповідь з-поміж варіантів, які знаходитимуться під умовами завдання. Коли учень це зробить, то пройде на наступний етап вправи, до нової задачки, вирішити яку треба саме за допомогою логіки та розуміння ситуації, а не через виконання математичних дій. Наявність чисел є, у певній мірі, пасткою, але дитині буде цікаво проходити це завдання, адже завдяки такому специфічному підходу до задачок вправа здається учню нестандартною.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ж.1
Логічні задачі
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися