Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ребуси – одна з найцікавіших форм розвиваючих ігор. Розвʼязувати ребуси не тільки корисно для розвитку логічного мислення, а й важливо для того, щоб зробити свої знання х тієї чи іншої теми більш цілісними. Зокрема ребуси, відповідь на які треба буде знаходити у ході виконання цього завдання, повʼязані з математикою та термінами, з якими учень стикається під час вивчення цієї науки. На екрані перед учнем міститься ребус – новий для кожного наступного етапу. Він представляє собою слово, яке є зашифрованим: частина слова вказана літерами, а на місці частини міститься малюнок того чи іншого обʼєкта. Учень має згадати назву цього обʼєкта, після чого вставити це слово як складову частику більшого і прочинати те, що вийде в результаті. Якщо у назві зображеного на малюнку обʼєкта є зайві літери, це вказується за допомогою апострофа. Кількість апострофа та його положення визначає кількість літер, які треба вирізати з назви зображеного обʼєкта. Наприклад, якщо апостроф один і знаходиться після картинки, то остання літера у назві обʼєкта є зайвою, а якщо їх два та знаходяться вони перед картинкою, то треба забрати дві літери з початку цього слова. В якості підказки для дитини під ребусом міститься кілька варіантів відповіді. Один з них правильний, і саме його учень має виділити для того, щоб пройти на наступний етап завдання, до нового ребуса. 

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ж.4
Математичні ребуси
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися