Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Кросворд – це розумова гра, яка є цікавою і розвиваючою. Класичний її вид використовує слова. Є клітинки, і у кожній – окрема літера. Слова пересікаються там, де вони мають спільні клітинки-букви. Таким чином, знаючи відповідь на одне питання, людина, яка розгадує кросворд, знає хоча б пару букв слова-відповіді на інше. Математичний кросворд, з яким зіштовхнеться учень у ході виконання даного завдання, є подібною грою, проте тут учень працюватиме вже з числами. Кожен рядок чи стовпчик – це математичний приклад, де окрема клітинка відводиться не на одну цифру, а на одне число або математичний символ, що передає певну дію. Щоб розвʼязати всі приклади у кросворді, дитина має знайти той вираз, де є лише один невідомий елемент. Знайшовши його та ввівши у відповідну клітинку, учень дізнається відповідь на те, які саме елементи використовуються при вирішенні сусіднього прикладу. Поступово виконуючи різноманітні математичні дії, дитина рухається по кросворду і поступово ж заповнює всі порожні клітинки. Завдання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб заповнити їх всі. Коли учень таким чином вирішить всі вирази у кросворді, то пройде на наступний етап, де перед ним буде подібне завдання, але розподілення прикладів, як і числа, що входять до їхнього складу, буде вже іншим. Оскільки кожен приклад є елементарним (поділити «12» на «2» тощо), то акцент робиться не на виконанні самих дій, а більше на тому, щоб учень навчився виконувати послідовність математичних дій. Завдяки даній вправі, що має істотний ігровий акцент, розвивається також увага, учня, його концентрація та зосередженість.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ж.8
Математичний кросворд
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися