Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Шахи – це європейська традиційна розвиваюча логічна та стратегічна гра, яка була розповсюджена по всьому Старому Світу та серед арабських країн і в Індії ще з часів Середньовіччя. Проте у країнах Далекого Сходу, зокрема, у Китаї, розважались інакше. Тамтешня розвиваюча гра, яка входить у народну традицію протягом останніх століть і є досить популярною й зараз, є маджонг. Ця гра не має стратегічних елементів, і у ході ігрового процесу учень буде, здебільшого,  працювати саме з числами та виконувати різні операції з ними. На екрані перед дитиною на кожному етапі міститься набір математичних прикладів. Всі вони містять різні дії, які учень вже вивчив: додавання, віднімання, множення та ділення. Під прикладами є набір чисел. Вирази оточують персонажа, який тримає у руках аркуш паперу. Завдання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб серед чисел, які знаходяться під прикладами, знайти те, яке не є відповіддю (у формулюванні завдання сказано, який не є парою) жодного з прикладів. Для цього треба всіх їх вирішити. Учень по черзі знаходить результат для кожного з прикладів, після чого співзіставляє число, яке у нього вийшло, з тими, які знаходяться під виразами. Коли залишиться число, яке не підходить ні для якого з прикладів, то його треба перемістити до порожнього аркушу у центрі екрану. Коли учень це зробить, то пройде на наступний етап, до нового ряду прикладів та іншого набору чисел.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ж.6
Математичний маджонг
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися