Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Виконуючи попереднє завдання, дитина навчилась принципам роботи з круглими числами при множенні на десяткові дроби. Проте того разу учень працював виключно з числами, які крім нулів мали в своєму складі лише одну одиницю, тобто з числами на кшталт 10, 100. Цього разу дитина працюватиме з прикладами, які містять в якості множників як десяткові дроби, так і круглі числа з більшими значущими цифрами на початку. Завдяки цій вправі дитина навчиться працювати з ними. На екрані перед учнем міститься приклад з дією множення та описаними вище числами – новий для кожного наступного рівня завдання. Учень має виконати цю дію, знайшовши добуток. Зробити це досить легко. Кількість нулів у круглому числі-множнику означає, на скільки розрядів збільшиться дріб до того, як його множити на значущу цифру. Наприклад, якщо «30» помножити на «0,2», то спочатку дитина має зрозуміти, що нуль від круглого числа «переходить» на дріб та перетворює його на ціле число. Після цього трійка просто перемножується з двійкою, і результатом цього процесу є число «6». Проте є й більш складні випадки, коли кругле число недостатньо велике, щоб зробити дріб повністю цілим. Або коли навпаки – воно надто велике, тож дріб не просто стає цілим, а й саме стає круглим числом. Тож дитина має звертати увагу на розрядність чисел та те, як нулі її змінюють, не забуваючи про правила множення: значущу цифру треба перемножити на всі цифри, що входять до складу дробу по черзі – не залежно від того, який розряд матиме ця цифра врешті-решт.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
С.3
Множення числа на десятковий дріб
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися