Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Учень вже не тільки згадав всі правила та принципи множення, а й практикувався в роботі з досить великими числами, множачи сотні та навіть тисячі на одноцифрові множники. Проте цього разу учень зробить крок у дещо новому для себе напрямку, а саме – виконає множення двозначних чисел, тобто працюватиме з прикладами, де всі множники більші за «9». Правило множення, коли всі складові частини прикладу є багатоцифровими числами, досить просте: кожна цифра одного множника перемножується на кожну цифру іншого. Але виконати цю дії вже не так просто. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься робити це. На екрані перед учнем міститься математичний вираз, де всі елементи є двоцифровими числами, і єдиною дією є множення. Єдиною, адже компонентів прикладу не два, а три. Множення в цьому випадку виконується послідовно. Спочатку дитина має перемножити першу пару множників, а потім добуток, який вийшов в результаті, помножити ще й на третє число. Враховуючи величину кожного множника, очевидно, що дитина працюватиме з дійсно великими числами, ще й тримаючи в памʼяті проміжний результат множення. Проте ця вправа легша, ніж здається. Справа в тому, що перша пара чисел є круглою. При множенні круглих чисел значущі цифри перемножуються, а нулі додаються. Тож «20», перемножена на «30», дає в результаті «600». І вже це число треба помножити на двоцифровий множник, де обидва розряди виражені значущими цифрами. Коли учень це зробить, то вибере з-поміж кількох варіантів відповіді, які знаходяться під прикладом, правильний, після чого пройде на наступний етап, до подібного прикладу, де теж перша пара чисел буде круглими двоцифровими множниками, і тільки третій множник матиме значущі цифри в обох розрядах.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.14
Множення двозначних чисел
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися