Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Перехід на обчислення більших чисел краще за все починати з вправ, де дитина стикається з відносно легкими особливими випадками прикладів з тією чи іншою дією. Для множення важко знайти вправу більш легку, ніж виконання цієї дії з круглими числами. Згідно з правилами множення, будь-яке число, помножене на нуль, стає нулем, а з іншого боку, дитина вже знає, як множити на «10»: інший множник просто зростає у розрядності. Тож множення багатоцифрових круглих чисел, якому присвячено дану вправу, є досить легким завданням. На екрані перед учнем міститься приклад з дією множення – новий для кожного наступного етапу вправи. Перший множний є трицифровим числом, а другий – двоцифровим. Проте обидва вони є круглими числами, тобто закінчуються вони на нулі. З точки зору обчислення значущих цифр це значить, що двоцифровий значущий компонент першого множника треба перемножити на одноцифровий значущий компонент другого, а потім просто дописати до добутку суму нулів обох множників. Наприклад, якщо треба помножити «110» на «20», то це те саме, що перемножити одинадцятку на двійку і дописати до добутку два нулі – в результаті вийде «2 200». Виконуючи цю вправу, дитина стикатиметься з іншими, більш складними випадками, де доведеться виконувати обчислення з переходом між розрядами. Проте принцип залишається саме таким. Важливо, щоб учень розумів логіку виконання цих дій: чому саме два нулі треба дописувати до добутку, і наскільки він більший за кожний з множників. Під прикладом є набір цифр, з яких треба утворити добуток. Це є суттєвою підказкою, адже лише нулів з цього набору доведеться «витягувати» кілька разів, всі інші цифри – по одному. Перетягнувши цифри у порожні клітинки після знаку рівності, дитина проходить на наступний етап.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.17
Множення круглих чисел
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися