Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

При необхідності можна перемножувати будь-яку кількість чисел у будь-якому порядку. У ході виконання цього завдання дитина буде перемножувати три числа. За правилами множення при виконанні цієї дії з багатоцифровими числами кожна цифра першого множника має бути помножена на кожну цифру другого. Учень вибирає для себе пару найпростіших множників, після чого подумки виконує всі необхідні обчислення. Цифрові компоненти здебільшого досить невеликі, тож дитині нечасто доводиться переходити між розрядами, але коли доводиться, то в памʼяті треба тримати відносно великі числа. Наприклад, якщо треба перемножити «34» та «53», то спочатку множаться цифри, які знаходяться у розряді одиниць: четвірка з трійкою. Вони дають у добутку «12», тож двійка залишається на своєму місці, а одиниця – додається до добутку наступного розряду. Проте трійку також треба помножити на трійку, тобто на цифру в розряді десятків першого множника. Виходить «10», бо до девʼятки треба додати одиницю. Я десятка знаходиться у розряді десятків, тобто після неї ще є двійка. Отже множення трійки на «34» дає число «102», яке є проміжним добутком. Запамʼятавши його, дитина множить на «34» пʼятірку. Виходить «170», але оскільки ця пʼятірка знаходилась у розряді десятків, то відразу дописуємо ще один нуль – і виходить «1700». Залишається додати до цього числа те, яке учень запамʼятав. Кінцевим добутком є «1802». На нього і треба помножити наступне двоцифрове число. Підказкою для учня є варіанти відповіді, які знаходяться під прикладом. Вибравши правильний, дитина проходить на наступний етап.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.19
Множення трьох чисел
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися