Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

У ході виконання цієї вправи дитина знову тренуватиметься множити у стовпчик, але цього разу працювати учень буде вже зі значно більшими числами. Взагалі, правила множення є універсальними. Не дарма вся ця тема починається з вивчення таблиці множення, адже спершу треба дізнатись саме про те, як множаться унікальні числа першої десятки. Потім і знання просто використовуються при множенні більших чисел з урахуванням положення цифр по їх розрядах. Наприклад, якщо «56» помножити на «4», то спочатку шістка множиться на четвірку, в розряді одиниць залишається четвірка, а двійка (адже добуток при множенні «6» та «4» є число «24») додається до результату множення пʼятірки та четвірки. Отже добутком є «224». Проте чим більше число, тим більше треба тримати в памʼяті, тим довше доводиться дитині зберігати концентрацію на числах, памʼтати, на якому саме вона зараз розряді, скільки треба додати до нього, а скільки – до наступного. Виконуючи це завдання, дитина працюватиме з числами до тисячі. На екрані перед дитиною міститься математичний приклад з дією множення, де перший множник – трицифрове число, а другий – одноцифрове. Це вже значно спрощує завдання, якщо порівнювати з випадками множення багатоцифрових чисел між собою. Крім того, підказкою для дитини є й наявність кількох варіантів відповіді. Тож учень може вивчити їх, орієнтуючись на ті варіанти, які здаються йому найбільш підходящими. Коли дитина вибирає той один, котрий вважає правильним, і переносить його у порожню область під горизонтальною рискою, то проходить на наступний етап, де буде подібний приклад з іншими числами, але знову перший множник буде трицифровим.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.4
Множення у стовпчик до 1 000
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися