Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Дитина вже виконувала різні дії з підвищенням розряду. Проте множення виявляється чи не найпростішою з них. Справа в тому, що множення будь-якого числа на нуль дає нуль. Відтак при множенні круглих чисел у цьому процесі грають роль тільки значущі числа. Всі нулі, які були у числа спочатку, залишаються без змін, і їхня роль лише у тому, щоб вказувати на наявність тих чи інших розрядів. На екрані перед дитиною міститься зображення математичної пірамідки, яку дитина вже неодноразово бачила раніше: на вершині її знаходиться приклад з дією множення, де один з множників – одноцифрове число, а інший – багатоцифрове, кругле число, де всі розряди, крім найбільшого, вказані нулями. З кожним наступним рівнем цієї пірамідки кількість нулів збільшується на один, але самі значущі числа залишаються такими самими – в обох множниках. Тож, по суті, дію множення дитині доведеться виконати тільки один-єдиний раз, проте потім кожного разу до значущого числа треба буде додавати певну кількість нулів. Знайшовши відповідь, дитина вписує це число у порожню ділянку після знаку рівності. Ця вправа є досить легкою, проте привчає дитину дуже уважно слідкувати за кількістю нулів у числах при множенні, особливо багатоцифрових множників. Крім того, останній поверх, найнижчий, дає дитині працювати з дійсно великими числами, з якими учень раніше не стикався. Добуток може перевищити навіть мільйон. Працюючи з такими числами, учень розуміє також і всю універсальність математичних законів, які він використовує однаково ефективно при обчисленні тисяч та сотень тисяч.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.6
Множення з підвищенням розряду
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися