Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Множення двох багатоцифрових чисел – процес вельми складний. Згідно з правилами цієї дії кожна цифра першого множника має бути помножена на кожну цифру другого. Реалізація цього процесу вимагає від дитини великих зусиль, концентрації та ресурсів памʼяті. Тому для того, щоб підготувати учня до цієї теми, важливо, аби дитина спершу навчилась логічно сприймати такі приклади. Математичний вираз має свою логіку. Коли учень перемножує два одноцифрові числа, то шукає відповідь не серед безкінечності чисел, а серед одно- та двоцифрових чисел, адже жодна пара одноцифрових не дають у добутку сотні. Навіть перемножені дві девʼятки не надто наближаються у добутку до ста. Відтак, стикнувшись з подібним прикладом, дитина має, перш за все, навчитись окреслювати межі логічних варіантів відповіді. Цьому й присвячено дану вправу. На екрані перед дитиною міститься математичний вираз з дією множення – новий для кожного наступного етапу вправи. Це вираз має два множники, і обидва є багатоцифровими. Під ним є два варіанти відповіді. Вибрати треба не той, який є справжній добутком (адже вирішувати приклад насправді не потрібно), а той, який є більш логічною відповіддю. Шукаючи добуток, дитина виконує множення, починаючи з одиниць – і так з кожним розрядом по черзі, від меншого до більшого. Проте для того, щоб визначити більш логічну відповідь, треба вчинити навпаки: перемножити дві найбільші цифри, тобто ті, які стоять на початку числа, виражаючи найбільші розряди у кожному. Додавши до добутку відповідну кількість нулів, які позначають кількість розрядів, дитина зрозуміє, яка відповідь буде логічною, і всі подальші обчислення стануть просто деталізацією.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.9
Найближчий результат
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися