Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Після того, як дитина вже навчилась орієнтуватись у десяткових дробах, вже вміє відрізняти їх за розрядністю та може визначити, який з них є насправді більшим, а який меншим, настає час для наступного кроку у вивченні даної теми, а саме – для безпосереднього перетворення звичайного дробу на десятковий. Зробити це досить просто. Десятковий дріб – це, по суті, просто окремий випадок звичайного дробу, де знаменником є кругле число з одиницею в якості єдиної значущої цифри. Це значить, що перетворити на десятковий дріб можна будь-який дріб, знаменник якого має такі числа: «10», «100», «1000» тощо, і результат цього перетворення залежатиме саме від кількості нулів – чим їх більше, тим далі від коми (а значить і від розряду цілих чисел) знаходиться чисельник. У ході виконання цього завдання дитина на практиці засвоїть ці принципи перетворення. На екрані перед учнем міститься зображення звичайного дробу, знаменник якого є одним із згаданих вище чисел. учень має підібрати до нього пару серед десяткових дробів знизу. Ця пара – єдиний дріб-еквівалент, який має те ж значення, просто зображується інакше. Щоб зробити правильний вибір, учень має подивитись на знаменник. Якщо це десятка, то чисельник має бути відразу після коми, у розряді «десятих» (власне, назва розрядів у дробах і є головною підказкою), якщо ж там «100», то чисельник має бути після нуля після коми. Отже учень робить свій вибір з-поміж кількох варіантів, після чого проходить до нового подібного випадку. Ця вправа намагається охопити весь спектр можливих особливих випадків, щоб продемонструвати, як повʼязані ці два типи зображення дробів.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
П.9
Перетворення звичайного в десятковий дріб
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися