Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Здебільшого при множенні від дитини вимагається знаходження конкретної відповіді на питання задачки або прикладу. Проте поступовий розвиток вміння множити великі числа можливий тільки тоді, коли спочатку дитина починає розуміти логіку того чи іншого процесу, а вже потім переходить до конкретних цифр. Це означає, що учень має спершу навчитись оцінювати приклад, множники та логічно розуміти, якою приблизно буде відповідь. Для цього, готуючи дитину до переходу на наступний рівень вивчення теми множення, і була запропонована ця вправа. У ході її виконання учень не має обчислювати приклади. Замість цього дитина порівнює їх. На екрані перед учнем міститься малюнок. Ця ілюстрація має фон, багато елементів і передає певну ідею, тобто має сюжетний компонент. Два подібні між собою елементи малюнка підписано прикладами з дією множення. У завданні, формулювання якого знаходиться над малюнком, міститься критерій оцінювання. Наприклад, в одному рівні треба вибрати приклад з більшим добутком, і в другому – з меншим. Сюжетний компонент повʼязаний з цими обчисленнями. Наприклад, є рівень, де приклади підписують футбольні ворота, і гол попаде у ті, де добуток більший. Тож учень має зробити вибір, проте для цього не обовʼязково виконувати повне обчислення. Достатньо просто оцінити цифри, що знаходяться у найбільшому розряді. Якщо між ними не дуже велика різниця – то у наступному. Таким чином дитина зможе зрозуміти, який добуток буде більшим, хоча і не дізнається точних чисел. Зробивши свій вибір, учень пройде на наступний етап, де буде інший малюнок та нова пара прикладів з дією множення.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.21
Порівняння множення
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися